Naši uspehiNovicaPokal Bleda 2020

20. julija 2020

Sobotno jutro 18. 7. 2020 naj bi bilo že poletno vroče, no morda v jutranjih urah še nekoliko sveže, vendar nas je to jutro na Pokljuki pričakalo hladno in mrzlo poletno jutro. Na kriterijski dirki, ki bo edina v tej okrnjeni sezoni za Pokal Bleda so se pomerile amaterske kategorije, dirka je štela za Pokal Slovenije.
Tekmovalci KD LPP so na krožni dirki, ki je potekala po biatlonski trasi na Rudnem polju – Športni center Triglav Pokljuka, dosegli velik ekipni uspeh in v obeh dirkah napadali in delali selekcijo med tekmovalci.

Zopet se je najbolje odrezal Aleš Hren, ki je osvojil skupno drugo mesto na dirki in 1. mesto v kategoriji. Bravooo Aleš.
Osvojili smo 3. zmage,
Uroš Bogša, Robert Stranjak in Aleš Hren so blesteli v svojih kategorijah.
Dve drugi mesti Miha Alič, ki je bil danes zelo napadalno in dirkaško nastrojen in Milan Černigoj, ki je taktično naredil nekaj začetniških napak.
Odlično 4. mesto je osvojil Janez Debeljak in 8. mesto Anže Povirk.

Žal pa dirke nista končala Kaja Remic in Bor Juroš. Bo bilo naslednjič več tekmovalne Sreče.

Čestitke za odlične rezultate celotni ekipi KD LPP.

Hvala Prijavim.se za kvalitetne fotografije in Alenka Žavbi Kunaver, ki išče odlične pozicije za fotografijo po celotni progi.

Rezultati: Prijavim.se: