DomovO društvuČlanstvoSpletna pristopna izjava

Izpolnite prijavnico in se včlanite v naš klub

S poslanim obrazcem izjavljam, da želim postati član/ica Kolesarskega društva LPP, da sem statut društva in interna pravila prebral/a ter ga razumel/a in se z njim strinjam. V društvu bom deloval/a skladno s statutom društva.

Društvu dovoljujem zbiranje, obdelavo in uporabo mojih osebnih podatkov za potrebe delovanja društva, pri čemer je Kolesarsko društvo LPP dolžno ravnati v skladu z določili nove evropske uredbe Zakona o varstvu osebnih podatkov ( GDPR ) s 25. majem 2018. Dovoljujem tudi javno objavljanje slikovnega, video in zvočnega materiala, ki vsebuje moje posnetke in prikazuje dejavnost društva KD LPP.

Seznanjen/a sem, da na vseh prireditvah, ki jih organizira Kolesarsko društvo LPP, sodelujem na lastno odgovornost in v primeru nezgode ne želim uveljavljati odškodninskih zahtevkov do Kolesarskega društva LPP.

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU DRUŠTVU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE