DomovO klubuČlanstvoSpletna pristopna izjava

Izpolnite prijavnico in se včlanite v naš klub

S poslanim obrazcem izjavljam, da želim postati član/ica Kolesarskega kluba Jan Sport, da sem statut kluba, interna pravila in tekmovalni pravilnik prebral/a ter ga razumel/a in se z njim strinjam. V klubu bom deloval/a skladno s statutom kluba.

Klubu dovoljujem zbiranje, obdelavo in uporabo mojih osebnih podatkov za potrebe delovanja kluba, pri čemer je Kolesarski klub Jan Sport dolžan ravnati v skladu z določili nove evropske uredbe Zakona o varstvu osebnih podatkov ( GDPR ) s 25. majem 2018. Dovoljujem tudi javno objavljanje slikovnega, video in zvočnega materiala, ki vsebuje moje posnetke in prikazuje dejavnost kluba KK JAN SPORT.

Seznanjen/a sem, da na vseh prireditvah, ki jih organizira Kolesarski klub Jan Sport, sodelujem na lastno odgovornost in v primeru nezgode ne želim uveljavljati odškodninskih zahtevkov do Kolesarskega kluba Jan Sport.

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE